KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13899279

nr 1389 9279

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Komposition, Signerad. Motivet: 90x62, yttermått inklusive ram: 103x72 cm

måndag 5 april 2021
kl 19:51:21